Apie projektą


Projektas Tapyba.lt - tai virtuali erdvė kurioje siekiama suburti menininkus ir tuos kurie jaučia poreikį menui. Pagrindinis mūsų tikslas - suvesti kuriančius ir vertinančius grožį. Siekiame propaguoti meną, padaryti jį prieinamą kuo platesniam žmonių ratui. Nuolat skubančiam nūdienos žmogui ši virtuali galerija puiki galimybė susipažinti su šiuolaikinėmis tapybos tendencijomis Lietuvoje, neišeinant iš savo namų.

Stengiamės gabiems ir talentingiems menininkams padėti populiarinti savo kūrybą, pranešti apie save plačiajai visuomenei. Šioje galerijoje Lietuvos tapytojams suteikiame galimybę patiems pristatyti savo kūrybą. Kitaip nei kitose panašiose internetinėse galerijose čia menininkai patys talpina savo kūrinių nuotraukas, pateikia informaciją apie save ir savo darbus.

Nusprendę įsigyti Tapyba.lt galerijoje eksponuojamą ir parduodamą paveikslą, jūs tai galite padaryti be jokių tarpininkų, tiesiogiai susisiekdami su kūrinio autoriumi. Tikimės, kad šioje virtualioje galerijoje rasite ne tik jums patinkančių bet ir jūsų interjerui tinkančių meno kūrinių.

Tapybos darbai Tapyba.lt galerijoje talpinami nemokamai. Čia eksponuojami tik aktyviai kuriančių, parodose dalyvaujančių menininkų darbai, kurie sukurti naudojant tapybos techniką (aliejinė tapyba, akvarelė, tempera, guašas, akrilas, pastelė).

Tapytojai

Rekomenduojame

Naujausi ir populiariausi

Dažniausios žymos

Galerijos statistika

  • Albumų: 13
  • Paveikslų: 542
  • Peržiūrėta: 1563638